Eli Keller ett par gröna vaser
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELI KELLER, vaser, 2 st, unika, samtida, en stengods och en porslin, grön kopparglasyr respektive kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd 12 & 11 cm
Obetydligt slitage
852731
2020-12-15