Eli Keller ett par gröna vaser

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELI KELLER, vaser, 2 st, unika, samtida, en stengods och en porslin, grön kopparglasyr respektive kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd 12 & 11 cm

Obetydligt slitage

852731

2020-12-15