Keramik 2 delar

Keramik 2 delar
Keramik 2 delar
Keramik 2 delar
Keramik 2 delar
Keramik 2 delar
Keramik 2 delar
Keramik 2 delar
Keramik 2 delar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERAMIK, 1900-tal, 2 delar bestående av hänkelskål Rörstrand märkt JC samt fat Uppsala Ekeby, höjd hänkelskål ca 17 cm, fat diam ca 31 cm

Bruksslitage

852733

2020-12-18