Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TALLRIKAR, 10 st., Kina, 1900-talets första hälft, trä med förstärkning i metalltråd, diameter ca 19,5 cm

Sprickor, omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

852738

2020-12-18