Sideboard funkis

Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, ca 1940-tal, funkis, stomme av björk, 3 lådor, skåppdörr, invändigit med belysning och spegelglas, beslag av mässing, höjd ca 77, 150x27 cm, nyckel finns

Bruksslitage

852762

2020-12-15