Linneskåp

Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINNESKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat i vit, två lådor undertill, invändigt med hyllplan, beslag av mässing, höjd ca 180, 70x44 cm, nyckel finns

Bruksslitage

852763

2020-12-15