Trearmade ljusstakar ett par

Trearmade ljusstakar ett par
Trearmade ljusstakar ett par
Trearmade ljusstakar ett par
Trearmade ljusstakar ett par
Trearmade ljusstakar ett par
Trearmade ljusstakar ett par
Trearmade ljusstakar ett par
Trearmade ljusstakar ett par
Trearmade ljusstakar ett par
Trearmade ljusstakar ett par

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, trearmade i mässing, empirestil, dekor med druvklasar och franska liljor, höjd ca 49 cm

Något sneda armar, sedvanligt ytslitage

852766

2020-12-13