Lisa Larson Mia Maxi katt figurin K studion

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LISA LARSON, "Mia Maxi", Gustavsberg, stengods, signerad Lisa L, K-Studion Gustavsberg MADE IN SWEDEN, höjd ca 35 cm

Smärre slitage

852770

2020-12-15