Royal Copenhagen Blå Blomst
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGLIG DANSK, kaffeservis, 14 dlr, "Blå Blomst", bestående av: 6 kaffekoppar med fat, modell 1546, 6 assietter, modell 1626, 1 sockerskål med lock, modell 1678, 1 gräddkanna, modell 1537
Smärre slitage, enstaka micronagg kan förekomma
852775
2020-12-15