Royal Copenhagen Blå Blomst

Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

KUNGLIG DANSK, kaffeservis, 14 dlr, "Blå Blomst", bestående av: 6 kaffekoppar med fat, modell 1546, 6 assietter, modell 1626, 1 sockerskål med lock, modell 1678, 1 gräddkanna, modell 1537

Smärre slitage, enstaka micronagg kan förekomma

852775

2020-12-15