Ljusstake Gunnar Kanevad

Ljusstake Gunnar Kanevad
Ljusstake Gunnar Kanevad
Ljusstake Gunnar Kanevad
Ljusstake Gunnar Kanevad
Ljusstake Gunnar Kanevad
Ljusstake Gunnar Kanevad
Ljusstake Gunnar Kanevad
Ljusstake Gunnar Kanevad

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

GUNNAR KANEVAD, ljusstake, 1980-tal, furu, signerad Kanevad 1984, höjd ca 10, längd 33 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

852776

Päivämäärä:

2020-12-15