Ljusstake Gunnar Kanevad
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
GUNNAR KANEVAD, ljusstake, 1980-tal, furu, signerad Kanevad 1984, höjd ca 10, längd 33 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
852776
Päivämäärä:
2020-12-15