Ingrid Nilsson oljemålning

Ingrid Nilsson oljemålning
Ingrid Nilsson oljemålning
Ingrid Nilsson oljemålning
Ingrid Nilsson oljemålning
Ingrid Nilsson oljemålning
Ingrid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

INGRID NILSSON-OLSSON (1945-2003): Vallmon, signerad Ingrid Nilsson, olja på duk, ca 84x128 cm

852778

2020-12-13