Byrå teak

Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1950/60-tal, fanérad i teak, tre lådor, draghandtag i mässing, svärtade ben med mässingsavslut, höjd ca 74, 88x42 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage, repor

852787

2020-12-15