Hallmöbel

Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALLMÖBEL, 1950/60-tal, fanérad i teak, med låda samt tidningshylla, höjd ca 45, 100x48 cm

Bruksslitage, något ranglig

852788

2020-12-16