Piedestal 1900-tal

Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

800 SEK

PIEDESTAL, 1900-tal, förgylld stomme, 2 skivor i marmor, på tassfötter, höjd ca 67 cm

Bruksslitage

852789

2020-12-15