Bordslampa Söholm Stentöj Danmark

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, stengods, 1960/70-tal, Söholm Stentöj, Bornholm, Danmark, höjd exkl. lampsockel ca 42 cm

Ej funktionstestad, klippt el, bruksslitage, löst sittande lampsockel

852802

2020-12-15