Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF AXEL BERG, fåtölj, 1900-talets andra hälft, Bröderna Andersson, Ekenässjön, böjträ av bok, blå tygklädsel, klädda armlän, brännstämplad, sitthöjd ca 39 cm
Bruksslitage
852822
2020-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här