Fåtölj Gustaf Axel Berg

Fåtölj Gustaf Axel Berg
Fåtölj Gustaf Axel Berg
Fåtölj Gustaf Axel Berg
Fåtölj Gustaf Axel Berg
Fåtölj Gustaf Axel Berg
Fåtölj Gustaf Axel Berg
Fåtölj Gustaf Axel Berg
Fåtölj Gustaf Axel Berg
Fåtölj Gustaf Axel Berg
Fåtölj Gustaf Axel Berg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF AXEL BERG, fåtölj, 1900-talets andra hälft, Bröderna Andersson, Ekenässjön, böjträ av bok, blå tygklädsel, klädda armlän, brännstämplad, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage

852822

2020-12-15