Bord / drinkbord mahogny

Bord / drinkbord mahogny
Bord / drinkbord mahogny
Bord / drinkbord mahogny
Bord / drinkbord mahogny
Bord / drinkbord mahogny
Bord / drinkbord mahogny
Bord / drinkbord mahogny
Bord / drinkbord mahogny

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, 1970-tal, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, utdragbara skivor, insida med spegel, höjd ca 58, 108x59, total längd 158 cm

Kuntoraportti

Slitage, skiva samt glasskiva med skador

852840

Päivämäärä:

2020-12-15