Bord / drinkbord mahogny
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, 1970-tal, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, utdragbara skivor, insida med spegel, höjd ca 58, 108x59, total längd 158 cm
Kuntoraportti
Slitage, skiva samt glasskiva med skador
852840
Päivämäärä:
2020-12-15