Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖJER, ett par, omkring 1900-talet andra hälft, svartfärgat skinn, djuphäftad dekor, underede av kromat metall, på hjul sitthöjd ca 40 cm

SMärre slitage

852843

2020-12-15