Bambustolar

Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 5 st, slutet av 1900-talet, betsad bambu samt rotting, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

852855

2020-12-15