Arne Jacobsen Myran
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, ett par, Fritz Hansen, omkring 1950-talet, tre ben, fanérade i teak, märkta FH Danmark i stålet undertill, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, slitage kring benen, samt slitage vid stisar
852856
2020-12-15