Arne Jacobsen Myran

Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, ett par, Fritz Hansen, omkring 1950-talet, tre ben, fanérade i teak, märkta FH Danmark i stålet undertill, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, slitage kring benen, samt slitage vid stisar

852856

2020-12-15