Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FRANCO COSTA (1934-2015) (5) "Volvo Grand Prix 1981", signerade, numrerade, färgserigrafier, bladmått 80x60 cm
Zustandsbeschreibung
852886
2020-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner