Franco Costa serigrafier

Franco Costa serigrafier
Franco Costa serigrafier
Franco Costa serigrafier
Franco Costa serigrafier

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FRANCO COSTA (1934-2015) (5) "Volvo Grand Prix 1981", signerade, numrerade, färgserigrafier, bladmått 80x60 cm

Zustandsbeschreibung

852886

2020-12-14