Franco Costa serigrafier

Franco Costa serigrafier
Franco Costa serigrafier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCO COSTA (1934-2015): (3), "Whitbread Summer 94 Swedish Tour", signerade Franco Costa, numrerade, färgserigrafier, bladmått ca 70x100 cm

852888

2020-12-14