Peter Åström blandteknik

Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER ÅSTRÖM (född 1946): Abstrakt komposition, signerad N.Y.C -95, blandteknik, bladmått 17x11,5 cm

PROVENIENS: Galerie Blanche

852902

2020-12-13