Soffa
2020-12-14
852910
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 1900-talets slut, 3 sits, textilklädsel, längd 230, sitthöjd 46 cm
Fläckar, slitage