Ferdinando Vicchi skulptur

Ferdinando Vicchi skulptur
Ferdinando Vicchi skulptur
Ferdinando Vicchi skulptur
Ferdinando Vicchi skulptur
Ferdinando Vicchi skulptur
Ferdinando Vicchi skulptur
Ferdinando Vicchi skulptur
Ferdinando Vicchi skulptur
Ferdinando Vicchi skulptur
Ferdinando Vicchi skulptur
Ferdinando Vicchi skulptur
Ferdinando Vicchi skulptur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERDINANDO VICCHI (1875-1945): Stående kvinna, signerad FD Vicchi Firenze, alabaster, höjd ca 51 cm

PROVENIENS: Stopalo

Lagning, nagg

852922

2020-12-14