Figurgrupp 1800-tal

Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURGRUPP, biskviporslin, 1800-tal, antikiserande scen, Sevrés-liknande märke, höjd inkl. sockel 42, längd 38 cm

Flertalet nagg

852923

2020-12-14