Vjeteslav Kliucknikov oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Af Chapman, Stockholm, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 38x46 cm

852924

2020-12-14