Vincenzo L. Jerace skulptur

Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur
Vincenzo L. Jerace skulptur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINCENZO L. JERACE (1862-1947), skulptur, marmor, i form av kvinna med barn, signerad och daterad 1908, höjd 54 cm

Lagningar

852925

2020-12-14