Sekretär mahogny

Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, 2 lådor i sargen, inredning med hylla och 8 lådor, höjd ca 103, 81x43 cm

Saknar nyckel, bruksslitage

852932

2020-12-14