Kniv

Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIV, 1600/1700-tal, handtag i ben med skuren dekor, dekor i silver vid fästet, blad i järn, längd ca 22 cm

Bladet är helt löst, bruks och åldersrelaterat slitage

852945

2020-12-16