Rolex Submariner herrarmbandsur
Klubbat för:
72 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
ROLEX, armbandsur, Submariner, stål, automatisk, ca 2015, safirglas, datum, vridring i keramik, refnr. 114060, serienr. G847330, cal 3130, original oysterlänk, viklås, diameter 40 mm, innerbox, manual
Visas på begäran
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med nagg, bruksslitage
852946
2020-12-13