Microdavid
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MIGUEL BERROCAL (1933-2006): "Microdavid", skulptur/hänge, brons, signerad Berrocal, total höjd 78 mm, med orginalbox och katalog, enligt katalog nr 51142/985000
Ingår i temaauktion julfashion
Smärre slitage
852952
2020-12-13