Microdavid

Microdavid
Microdavid
Microdavid
Microdavid
Microdavid
Microdavid
Microdavid
Microdavid
Microdavid
Microdavid
Microdavid
Microdavid

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MIGUEL BERROCAL (1933-2006): "Microdavid", skulptur/hänge, brons, signerad Berrocal, total höjd 78 mm, med orginalbox och katalog, enligt katalog nr 51142/985000
Ingår i temaauktion julfashion

Smärre slitage

852952

2020-12-13