Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHARLOTTE GYLLENHAMMAR (född 1963), färglitografi, "Hänge", signerad, numrerad 57/150 och daterad 2007, bladstorlek 48x40 cm.
Något slitage.
852963
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här