Charlotte Gyllenhammar färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHARLOTTE GYLLENHAMMAR (född 1963), färglitografi, "Hänge", signerad, numrerad 57/150 och daterad 2007, bladstorlek 48x40 cm.

Något slitage.

852963

2020-12-17