Alexandre Fassianos färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Figurkomposition, signerad A Fassianos, numrerad 69/70, färglitografi, ca 50x64 cm

Något gulnad, fläck

852964

2020-12-13