Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
KARTOR (2), föreställer norra Europa samt Nordsjön, Bellin samt Bonne, handkolorerade och graverade, daterade 1700-tal ca 35x47-22,5x33 cm.
En karta med veck
852966
2020-12-15