2 kartor Bellin

2 kartor Bellin
2 kartor Bellin
2 kartor Bellin
2 kartor Bellin

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

KARTOR (2), föreställer norra Europa samt Nordsjön, Bellin samt Bonne, handkolorerade och graverade, daterade 1700-tal ca 35x47-22,5x33 cm.

En karta med veck

852966

2020-12-15