Andreas Eriksson etsning

Andreas Eriksson etsning
Andreas Eriksson etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON (född 1975), etsning, komposition, signerad, numrerad 35/150 samt daterad 2007, bladstorlek 48x40 cm.

Smärre slitage.

852973

2020-12-17