Roj Friberg färglitografi

Roj Friberg färglitografi
Roj Friberg färglitografi
Roj Friberg färglitografi
Roj Friberg färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROJ FRIBERG (född 1934): litografi "tabernakel", signerad och daterad RF -74, nummer 41/80, bladstorlek ca 62x73 cm

Ej examinerad ur ram

852978

2020-12-13