Cecilia Edefalk etsning

Cecilia Edefalk etsning
Cecilia Edefalk etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA EDEFALK (född 1954), etsning, "Speglingar", signerad och numrerad 66/150, bladstorlek 58x43 cm.

Smärre slitage.

852982

2020-12-17