Ulrica Hydman Vallien servis

Ulrica Hydman Vallien servis
Ulrica Hydman Vallien servis
Ulrica Hydman Vallien servis
Ulrica Hydman Vallien servis
Ulrica Hydman Vallien servis
Ulrica Hydman Vallien servis
Ulrica Hydman Vallien servis
Ulrica Hydman Vallien servis
Ulrica Hydman Vallien servis
Ulrica Hydman Vallien servis

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, 34 dlr, "People", bestående av: 8 mattallrikar, 7 assietter, 8 djupa tallrikar, 5 kaffekoppar med fat, 2 st tekoppar med fat samt 4 muggar

Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma

852995

2020-12-16