Paavo Tynell vägglamppor 2st

Paavo Tynell vägglamppor 2st
Paavo Tynell vägglamppor 2st
Paavo Tynell vägglamppor 2st
Paavo Tynell vägglamppor 2st
Paavo Tynell vägglamppor 2st
Paavo Tynell vägglamppor 2st
Paavo Tynell vägglamppor 2st
Paavo Tynell vägglamppor 2st
Paavo Tynell vägglamppor 2st
Paavo Tynell vägglamppor 2st

Klubbat för:

940 EUR

Utropspris

800 EUR

PAAVO TYNELL, VÄGGLAMPOR, 2 st modell 7307, för utomhusbruk, Taito1940/50-tal, patinerad koppar, invändig vit målade, bredd 27,5 cm, cm, djup 30 cm

Slitage, ej funktionstestad

852997

2020-12-13