Lennart Rosensohn färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): 3 st, färgetsningar, signerade samt numrerade, yttermått ca 62x46 cm

ett glas trasigt

852998

2020-12-25