Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
JOSEF SCHIBLI (född 1925): "Kulturfragment XII, VII, III samt VIII", 4 st färglitografier, signerade, numrerade resp EA-upplagor, yttermått ca 83x64 cm
852999
2020-12-25