Josef Schibli färglitografier

Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier
Josef Schibli färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

JOSEF SCHIBLI (född 1925): "Kulturfragment XII, VII, III samt VIII", 4 st färglitografier, signerade, numrerade resp EA-upplagor, yttermått ca 83x64 cm

852999

2020-12-25