Golvlampa
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, art deco, mässingdetaljer, glaskupa i frostat glas, ställbar, höjd ca 120 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, skärm med nagg
853006
2020-12-16