Klubbat för:
680 EUR
Utropspris
650 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, Taito modell 2081 1950-tal, grönmålad plåt och opalglas kupa, diameter 97 cm, kupans diameter 40 cm
Lätt slitage, ei funktionstestad
853010
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här