Paavo Tynell taklampa Taito 2081

Klubbat för:

680 EUR

Utropspris

650 EUR

PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, Taito modell 2081 1950-tal, grönmålad plåt och opalglas kupa, diameter 97 cm, kupans diameter 40 cm

Lätt slitage, ei funktionstestad

853010

2020-12-13