Mabef staffli
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STAFFLI, 1900-talets andra hälft, bok, märkt MABEF Italy, ihopfällbar, handtag i läder, detaljer i mässing, höjd 56, 41x17 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
853011
Päivämäärä:
2020-12-14