Mabef staffli

Mabef staffli
Mabef staffli
Mabef staffli
Mabef staffli
Mabef staffli
Mabef staffli
Mabef staffli
Mabef staffli
Mabef staffli
Mabef staffli
Mabef staffli
Mabef staffli

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STAFFLI, 1900-talets andra hälft, bok, märkt MABEF Italy, ihopfällbar, handtag i läder, detaljer i mässing, höjd 56, 41x17 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

853011

Päivämäärä:

2020-12-14