Boksnurra 1900-tal

Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, överdel med intarsia, höjd ca 78, 46x46 cm

Bruksslitage, benställning saknas, ej snurrbar

853013

2020-12-13